Společná Regionální liga je čtvrtá nejvyšší soutěž v handballu a zároveň soutěží nejnižší. A do této soutěže jsme přihlásili náš druhý tým mužů. Máme již dostatek vlastních odchovanců, a protože všichni nenajdou uplatnění ve větší míře v A-týmu, zvolili jsme po 20 letech variantu s vytvořením B-týmu. Tentokrát byl náš tým tvořen z mixu mužů nehrající předchozí zápas za A-tým, nebo nevytíženi naplno a starších dorostenců, hráči zkušenými i úplnými začátečníky v kategorii mužů. Soupeř z Bělé pod Bezdězem se ukázal nad naše síly. Především naše obrana si nedokázala poradit s váhovou převahou soupeře a v útoku nám nefungovala souhra a vše se hrálo pouze individuálně. První poločas tak dopadl pro naše hráče nelichotivě mínus deset branek. Ve druhé polovině se hra zlepšila a přišlo i zkorigování výsledku.

TJ Sokol Úvaly „B“ – TJ Sokol Bělá pod Bezdězem 28:35 (10:20)
Sestava a branky: Viktora Jan (G), Šubrt Tomáš (G), Vácha Vojtěch (1), Vintrych Marek (2), Poulíček Lukáš (6/1), Kroupa Bohdan (4), Slavík Jakub (3), Altala Renim (5), Vaníček Tomáš (3), Kürti Oliver (2), Polák Michal (2), Všetečka Dominik (1)