V sobotu 24.9.2022 odehráli naši mladší dorostenci druhé mistrovské utkání, tentokrát v Jablonci nad Nisou.

Nastupovali do něj v roli mírného favorita a naštěstí soupeře nepodcenili a tuto roli od začátku potvrzovali. Důslednou obranou a zejména dravými průniky v útoku postupně v průběhu celého utkání navyšovali svůj náskok až na celkových 18 branek. V průběhu utkání se objevilo několik menších i větších zdravotních potíží a také naše hra nebyla zcela bez chyb, a to zejména zbytečné chyby v rychlém přechodu do útoku a občas nedůsledná obrana. Celkově ale musíme kluky pochválit a za speciální vyzdvižení stojí zejména výkon Davida Pičmana, autora šestnácti branek. Doufejme, že kluci budou v dobrých výkonech i nadále pokračovat a že se dají zdravotně do pořádku.

Poděkování rovněž patří všem rodičům, kteří nám pomohli s dopravou na utkání. Těšíme se na příští neděli na utkání s Rokycany a úvalskou házenkářskou neděli.

 

Jablonec nad Nisou – TJ Sokol Úvaly 23:41 (9:18)
Sestava a branky: Záhorka Mikuláš (G), Charouzd Richard (G), Vrbata František (3), Vejvar Lukáš (2), Tischer Lukáš (3), Pičman David (16), Holčák Václav (5), Petráň František (4), Hájek Lukáš (4), Zelený Pavel (1), Pitkevič Aleksandr, Horák Martin (1), Hladík Petr, Valach Filip (2)