V sobotu 14. května jsme se zúčastnili turnaje v Mladé Boleslavi, kde jsme s týmem Úvaly A i Úvaly B odehráli dva zápasy. Hráči ročníku 2009 si zahráli proti Mladé Boleslavi, hráči ročníku 2010 si zahráli proti Bělé pod Bezdězem. Jako završení turnaje si hráči z týmu A zahráli proti hráčům týmu B.

Hráči týmu A při prvním zápase proti Mladé Boleslavi nasadili výkonnostně laťku vysoko a trestali každou soupeřovu chybu. V obraně jsme hráli obranný systém 1:2:3 a bylo vidět, že už to klukům v obraně funguje. Bránu zazdil Vojta Novotný, a tak se za první půlku zápasu se soupeři podařilo dát jen dvě branky.

Kluci z týmu B na první zápas dostali silného soupeře Bělou pod Bezdězem. Kluci hráli celý zápas se soupeřem vyrovnaně, obě strany dělali v útoku spoustu chyb a vzájemně se za to trestali. U našich hráčů bylo vidět, že už tu obranu 1:2:3 mají zmáklou a že se nenechají jen tak ledajakou situací zaskočit.

Poslední zápas si zahráli tým A proti týmu B sobě, při zápase byl vidět věkový rozdíl. Ročník 2009 mohl hrát více na sílu a 2010 více na rychlost. První půlku zápasu hrál ročník 2009 obranný systém 0:6, při kterém musí být všichni zatažení a musí zdvojovat. Druhou půli se více ukázali hráči ročníku 2010, kteří často překvapovali hráče týmu A svojí rychlostí, hráči týmu B se ani nenechali zaskočit změnou obrany starších na 0:6 a pokračovali hravě dál.

Úvaly tým A:
Vojta Novotný (G), Matušinský Matyáš, Vašek Matyáš, Kopřiva Jakub, Tříska Lukáš, Čížek Petr, Učeň Lukáš, Handl Alex, Dlouhý Erik, Šotola Martin

Úvaly tým B:
Bréda Dominik (G), Janoušek Vojtěch (G), Kukla Jiří, Pácal Ondřej, Vomáčka Jan, Sliž Filip, Mahdal Tobiáš, Deif Samer, Deif Jusef, Mach Jakub, Zahurský Matyáš, Kopka Daniel, Zeman Štěpán