V sobotu 5.3. se B-tým starších žáků, doplněn dvěma mladšími žáky, vydal do Mělníka. Kromě domácího družstva je čekala ještě Mladá Boleslav, se kterou se utkali hned v prvním zápase. Kluci šli od začátku do utkání naplno, hráli týmově a úspěšně soupeře porazili 18:12.

Ve druhém utkání nastoupili proti domácímu favoritovi, nicméně předčili očekávání. Svojí týmovostí a svým nasazením opět dali soupeři zabrat a předvedli pěknou házenou. Mělníku nakonec podlehli 22:12, ovšem celé družstvo zaslouží velkou pochvalu. Mladším žákům děkujeme za doplnění, bojovali do posledního dechu. Skvělý výkon předvedli naši brankáři Kuba Rusek a Kuba Antoš, kteří několikrát střelce zaskočili. Speciální pochvalu si zaslouží i naši noví hráči Marek Špaček, Kryštof Kloz, Vojta Vít a Matěj Svatoš, svoji premiéru zvládli na jedničku.

Sestava: Rusek Jakub (G), Antoš Jakub (G), Kříž Matyáš (6), Bádal Marek (5), Deif Karim (3), Fathy Sami (4), Matušinský Matyáš (6), Učeň Lukáš, Špaček Marek (3), Vít Vojtěch (3), Svatoš Matěj, Kloz Kryštof

Dne 6.3.2022 naši starší žáci A vyrazili na první kolo jarní části středočeské soutěže do Zruče nad Sázavou. Krom zápasu s domácími je čekal ještě zápas s Libčicemi. První utkání s domácími bylo střelecké představení bez obran na obou stranách. Kluci si v útoku připravovali výborné šance a drtivou většinu proměnili. Na druhou stranu to samé činil i soupeř. Nakonec jsme byli v obraně přeci jen párkrát úspěšnější a vyhráli jsme 30:28. Druhé utkání s Libčicemi jsme ovládli s jasným přehledem, a i přes naše neproměňování tutových šancí jsme zvítězili 31:10.