V neděli 21. listopadu jsme odehráli odvetné utkání s Libercem. V prvním zápase v září v Liberci jsme zvítězili, ale na tento zápas nám chyběli dvě spojky ze základní sestavy, a tak jsme dopředu nevěděli, jak se utkání bude vyvíjet. Začátek zápasu nám vyšel, dostali jsme se do vedení a to především velice dobrou obranou. V 15 minutě jsme vedli o 3 branky a mohli jsme si dovolit, prostřídat základní sestavu. Soupeř toho využil a brzo vyrovnal na 7:7. Oddechovým časem jsme se trochu uklidnili a hra se opět vyrovnala. Bohužel soupeřovi se v této fázi zápasu dařilo téměř vše a do přestávky nám odskočil i díky dvojnásobné přesilovce zaviněné špatným střídáním do vedení 9:13. Druhý poločas byl z naší strany odehraný výborně. Libereckým postupně docházely síly a my začínali mít čím dál tím větší převahu. Každodenní trénink se vyplatil. Zatímco nejlepší hráč soupeře odpočíval pro potíže s křečí lýtka, naši nejlepší hráči na hřišti řádili. Herní úsek mezi osmou a dvacátou pátou minutou jsme vyhráli 12:3 a potvrdili naši formu z posledních týdnů. Všem hráčům děkujeme za předvedený výkon. Michal Hájek se po dvoutýdenní pauze vrátil v plné síle a spolu s Janem Kristou nastříleli 21 branek. A to ještě neproměnili dva sedmimetrové hody. Výborné zakončení jsme měli tentokrát z křídel, kdy Václav Taitl na levém a Patrik Pektor na pravém křídle proměnili důležité střely a pro soupeřovu obranu tak bylo složité, bránit celou šířku hřiště. V obraně jsme předváděli bojovný a nadšený výkon a všichni hráči dřeli na sto procent. Jistotu v bráně máme nejen v Tomášovi Šubrtovi, ale i v druhém brankaři Janu Viktorovi, který chytil sedmimetrový hod.

TJ Sokol Úvaly – Liberec Handball 25:32 (12:17)
Sestava a branky: Šubrt Tomáš (G), Viktora Jan (G), Taitl Václav (3), Krista Jan (11/4), Kroupa Bohdan (2), Hájek Michal (10/1), Kürti Oliver (1), Havel Jakub, Horák Pavel, Pektor Patrik (3), Vácha Vojtěch, Chalupník Adam, Jura Matyáš, Špaček Jaroslav, Jeřábek Vojtěch