V sobotu 30.10.2021 si naši muži připsali povinné vítězství nad Dolní Cerekví. Nebyl to ale tak přesvědčivý výkon, jak jsme očekávali. Začátek zápasu se nám sice povedl a vytvořili jsme si rychle 5ti brankový náskok, potom se ale naše hra zadrhla. V obraně se často objevovala okénka, naštěstí nás podrželi oba brankaři, v útoku jsme opět neproměnili několik jasných brankových příležitostí, a tak rozdíl ve skóre byl ještě dvacet minut před koncem pořád stejný. Mezi 40 a 50 minutou jsme ale zabrali, dařil se rychlý přechod hřiště, proměňovali jsme a dostali se do deseti brankového vedení. To jsme si již v klidu pohlídali.

TJ Sokol Úvaly – TJ Dolní Cerekev 30:19 (12:7)
Sestava a branky: Vlasák Lukáš (G), Viktora Jan (G), Benešovský Michal (4), Najman Matouš (4), Vintrych Marek, Cenigr Jan (7), Kubec Jiří, Všetečka Dominik (1), Hejnic Tadeáš (4/1), Bossanyi Daniel (5/1), Francl Pavel (2), Böhm Tomáš (1),  Polák Michal, Slavík Jakub, Koula Vojtěch (2), Rakušan Jiří