Sobotní domácí zápasy starších žáků
Starší žáky B čekali o víkendu dva soupeři, a to celky Zruče a Hostivic. První zápas proti týmu Zruče kluci bojovali až do konce utkání a na výsledku to bylo znát. Bohužel se nám nepodařilo za celé utkání zastavit útok soupeře a tak jsme oba poločasy dostali 14 branek. V útoku se nám dařilo, a to především Matěji Havlovi (15 branek). V zápase jsme těsně podlehli 25:28. Do druhého zápasu proti Hostivicím jsme vstoupili velmi dobře. Bohužel nám rychle došly síly a poločas jsme prohráli 8:13. Ve druhém poločase jsme už nedokázali zastavovat útoky soupeře a celkově prohráli 17:35. Sestava a branky: Bádal Marek (4), Planý David (2), Deif Karim (5), Fathy Sami (2), Novotný Marek (5), Kreis Radek (2), Kříž Matyáš (3), Handl Jan (G), Havel Matěj (19)

Nedělní utkání starších žáků v Kolíně
Dne 3.10. se naši starší žáci utkali s dvěma celky. První zápas nás čekal domácí tým Kolína. Od začátku zápasu kluci v útoku vyvíjeli tlak na soupeřovu obranu a pokaždé se dostali do šance ze 6m. Bohužel naše proměňování až tak úspěšně nebylo. Obrana začala fungovat až od půlky prvního poločasu a tak výsledek v poločasu byl 14:9. Druhý poločas si kluci pohlídali a zvítězili 29:15. Druhý zápas s Příbramí se odvíjel velmi podobně s našim prvním. Kluci opět začali bránit až od poloviny poločasu a tak jsme inkasovali opět 9 branek. V útoku kluci neměli žádný problém a podařilo se jim nastřílel 19 branek. Druhý poločas nám sice stále fungovala obrana, ovšem naše proměňování opět kleslo někam k 30% a tak zápas skončil 26:14. Sestava: Zelený Pavel (7), Pitkevič Aleksandr (14), Švarc Štěpán (1), Hájek Lukáš (13), Horčičák Daniel (8), Záhurský Adam(4), Macurek Štěpán (5), Václavík Štěpán (3), Charouzd Richard