Mladší dorostenci sehráli ve středu 3.6. první utkání po skončení karantény a taky poprvé v novém složení už s hráči ročníku 2005. Soupeřem jím byl Chodov, starý známý z žákovské ligy. Utkání mělo velmi slušnou úroveň a tempo.

Vzhledem k tomu, že kluci ještě netrénovali žádné speciální kombinace a zatím se sehrávají, tak se jim docela dařilo v útoku se prosazovat do vyložených pozic. Střelba byla střídavě velmi dobrá ale i horší. Někdy chyběl v zakončení klid a lepší umístění. Jinak ale kluci pochopili, že bez kvalitní přihrávky a pohybu to v útoku bude proti silným soupeřům velmi těžké. V obraně občas chyběla osobní statečnost a důslednost. Zejména v pohybu proti útočícím hráčům soupeře. Vzhledem k absenci dvou zraněných opor je ale perpektiva do dalších utkání velmi dobrá a při poctivé práci na trénincích se kvalita bude jenom zvyšovat.

Další utkání nás čeká v pátek 12.6 v Liberci.

 

Sestava :
Doškář Dominik, Havel Jakub, Hejnic Oliver, Jeřábek Vojtěch, Jura Matyáš, Kebrt Ondřej, Roubal Jakub, Rozlívka Jan, Slavík Vojtěch (G), Šikl Sebastian (G), Špaček Jaroslav, Trapek Matěj, Vácha Vojtěch

 

Carboch Michal, Krista Jan – zranění