Mladší žáci o uplynulém víkendu odehráli přátelské utkání proti Zruči nad Sázavou a zároveň absolvovali turnaj, který pořádal Kostelec nad Labem a který se nakonec kvůli nepřízni počasí také odehrál v našem domácím prostředí.

Na turnaj jsme postavili dva týmy, jeden se skládal z hráčů ročníku 2008 doplněný Adamem Zahurským (2007) a Danem Lešetickým (2009) v bráně a druhým, jehož základ tvořili hráči ročníku 2009 doplnění 4 minižáky.

Tým 2008 turnaj zaslouženě vyhrál, když v posledním utkání po vyrovnaném prvním poločase přehrál tým Kostelce nad Labem. Perfektně fungoval útok, zapracovat ale musíme na obraně a pohybu všech hráčů.

Pro 2009, kteří měli v týmu 4 minižáky byl turnaj velkou zkušeností. Vyrovnaná utkání odehráli proti Bělé pod Bezdězem a Kolínu, nakonec oběma soupeřům jen těsně podlehli. Celkově ale proti o dvě hlavy větším protihráčům předváděli rychlou házenou, hře chybí pár detailů, na kterých zapracujeme na tréninku.

Kluci si první turnaj po vynucené pauze velmi užili a už se jistě těší na další, který se uskuteční 13. června v Liberci. 20. června poté odehrajeme závěrečný turnaj jarní sezóny v domácí hale!

Sestava:
Bádal Marek, Deif Karim, Kříž Matyáš, Havel Matěj, Macurek Štěpán, Václavík Štěpán, Lešetinský Dan (G), Zahurský Adam, Mahdal Tobiáš, Matušinský Matyáš, Matušinský Tobiáš, Novotný Vojtěch (G), Slavík Matěj, Tříska Lukáš, Učeň Lukáš, Zahurský Matyáš