Odveta staršího dorostu s Duklou

667

Dukla – Úvaly
34:20
(18:9)

V sobotu 7. března jsme sehráli další utkání 1. ligy staršího dorostu na hřišti Dukly Praha.

Do utkání jsme vstupovali s tím, že chceme odčinit podzimní drtivou porážku z domácí palubovky. Zápas jsme začali slušně a v 6. minutě jsme prohrávali pouze 2:3, a to ještě při dvou neproměněných jasných gólových příležitostí. Bohužel od tohoto okamžiku jsme si vybrali jedinou slabší chvíli v celém zápase a obdrželi jsme během sedmi minut šňůru osmi branek. To nás ale nezlomilo a po několika výborných zákrocích brankáře (Lukáš Vlasák) a několika pěkných kombinacích a střelách jsme ve skórování začali se soupeřem drát krok a poločas jsme dovedli do vcelku přijatelného skóre 9:18.

O poločase jsme si řekli, že se pokusíme co nejvíce držet se soupeřem, který je na špičce první ligy, krok, což se nám i dařilo. Opět nám v tom pomáhal svými výbornými zákroky brankář (Adam Kramář). Dařila se nám i útočná hra a zlepšili jsme i obranu a až do konce utkání jsme se se soupeřem střídali ve skórování. Opět byl střeleckou oporou Štěpán Brabec, k němuž se přidal i Tomáš Böhm. Utkání jsme nakonec dovedli do stavu 20:34, což oproti podzimní porážce z domácí palubovky o téměř 30 branek je výrazný posun. Kluci si vyzkoušeli, že při důrazné a poctivé obraně a kvalitně sehraných kombinacích v útoku podpořených přesnou střelbou, se dá vyrovnaně hrát i s nejlepšími týmy v republice. Věříme, že jim to pomůže do dalších těžkých zápasů v boji o záchranu v 1. lize

Sestava a branky:
Kramář Adam (G), Vlasák Lukáš (G), Altala Renim (2), Hejnic Tadeáš (2), Chýle Karel (2), Böhm Tomáš (4/3), Slavík Jakub (1), Poděbradský Jaroslav, Cenigr Jan (2), Všetečka Dominik (1), Brabec Štěpán (6)

Zápis z utkání: ZDE