Mladší dorost přišel o vedení v tabulce 2. ligy

600

Dukla – Úvaly
36:33
(22:11)

Mladší dorost v přímém souboji o čelo tabulky nestačili na pražskou Duklu. Vstup do utkání se nám nepovedl. Celý první poločas jsme působili ospale a oproti domácím jsme hráli pomalu a nedůrazně. V útoku jsme dělali velké množství technických chyb a ztráceli míče, když už jsme se dostali do zakončení, tak jsme neproměnili ani ty nejvyloženější příležitosti. Vývoj skóre mluví za vše 7:1, 14:5, 22:11 po prvních třiceti minutách.

Na začátku druhého poločasu nám soupeř utekl na hrozivý 13ti brankový rozdíl 24:11. Od tohoto momentu jsme byli lepším týmem my. Náš útok se opíral především o trojici Michal Hájek, Jan Krista a Vojtěch Vácha. Obranu podpořil několika zákroky Tomáš Šubrt a náskok Dukly jsme rychle stahovali až na dvoubrankový rozdíl tři minuty před koncem. Závěr zápasu nám ale nevyšel. Pochvalu si hráči zaslouží za bojovnost v druhé polovině utkání. Bohužel zápas se hraje šedesát minut a my jsme se „probudili“ dost pozdě. Po čtrnácti kolech ztrácíme na vedoucí tým jeden bot. Nic není ztraceno. Ještě pořád máme vše ve svých rukách. Nyní již nesmíme zaváhat.

Sestava a branky:
Šubrt Tomáš (G), Viktora Jan (G), Taitl Václav (2), Krista Jan (9/2), Zábal Radek (1), Kroupa Bohdan (3), Hájek Michal (9), Horák Pavel, Vácha Vojtěch (8/3), Kürti Oliver (1), Havel Jakub

Zápis z utkání: ZDE