Nový rok začali mladší žáci Úval turnajem v Českých Budějovicích 11.1.2020. Turnaje jsme se chtěli zúčastnit, jelikož zde byla možnost zahrát si s týmy, se kterými se přes sezónu neutkáváme. Jednalo se o doslova celodenní turnaj. Vyrazili jsme v 6:30 z Úval a dorazili zpět ve 20:00. Prioritně jsme vzali ročník 2007, který byl doplněn pár hráči 2008. Postupně jsme se utkali s týmy Příbrami, Sezimova Ústí, Milevska, Č. Budějovice B, Č. Budějovice A. Měli jsme k dispozici do hry dvě šestky, které dostali stejný časový prostor. Pozitivem turnaje byla vysoká koncentrace hráčů na každý zápas, důsledná obrana, souhra mezi ročníky a vysoké číslo vstřelených gólů. Za celý turnaj náš tým nastřílel 94 gólů. Velkým pozitivem je, že každý hráč kromě gólmana vstřelil branku.goly se rovnoměrně rozdělily mezi celý tým. Za náš tým dostal individuální cenu Jaroslav Garay za největší pokrok v házené. Celoturnajovou cenu za nejlepšího střelce turnaje dostal Matěj Havel, který vstřelil 24 gólů. Je to ocenění celého spolupracujícího týmu.

Úvaly : Příbram 25:8
Úvaly : Sezimovo Ústí 14:11
Úvaly : Milevsko 18:8
Úvaly : Loko B 20:9
Úvaly : Loko A 17:12
Z výsledků vyplývá, že jsme celý turnaj vyhráli a dostali jsme putovní pohár. Za rok tedy budou mladší žáci v Budějovicích obhajovat prvenství.

Sestava: V brance Jakub Rusek, Hráči – Pavel Zelený, Adam Záhurský, Lukáš Hájek, Saša Pitkievič, Radek Kreis, Jaroslav Garay, Matyáš Záhurský, Daniel Horčičák, Matěj Havel, Štěpán Macurek, Štěpán Václavík, Marek Novotný
Oceňujeme, že se jel podívat i zraněný David Planý. Jsme rovněž rádi, že přežili drobná zranění Hájek a Václavík a budeme doufat, že se Márovi Novotnému zlepší záda. DĚKUJEME velkému počtu rodičů, kteří vážili cestu do Budějovic a po celý turnaj fandili.