A-tým mužů z vyrovnaného utkání v Pardubicích body nepřivezl

624

Úvaly – HC Pardubice
30:33
(17:11)

V Pardubicích čekal naše muže poslední zápas podzimu. Vyrovnané utkání zvládl lépe náš soupeř. My jsme dokázali hrát naší hru pouze ve druhém poločase. Ale výsledek se rozhodoval již v první polovině, kdy jsme si vybrali slabší chvilku v obraně. Domácí nám odskočili do šestibrankového náskoku, který jsme druhých třicet minut dokázali snížit několikrát na rozdíl dvou branek, ale na víc jsme tentokrát neměli. Celkově lze utkání hodnotit jako nevyrovnaný výkon, plný technických chyb v poločase prvním a snahou a zlepšením v poločase druhém. Za hvězdy utkání tentokrát volíme: 1 – Francl Pavel, 2 – Najman Štěpán, 3 – Seidl Radek.

V tabulce jsme tak po podzimní části na 4 místě, což je slušné umístění a rozhodně se náš A-tým výrazně zlepšil oproti minulé sezóně. Za předváděné výkony všem hráčům vedení klubu děkuje. Pořád je ale co zlepšovat. Pokud chceme pomýšlet na ještě lepší výsledek, musíme začít na tréninku a v přístupu k tréninkovému procesu.

Sestava a branky:
Kundrata Petr (G), Benešovský Michal, Najman Štěpán (8), Vintrych Marek, Francl Pavel (9), Najman Matouš (4), Zvára Pavel, Polák Michal, Seidl Radek (7/3), Budiš Jan (2)

Zápis z utkání: ZDE