Mladší dorost po utkání s Jičínem B stále na čele tabulky

48

Úvaly – Jičín B
32:22
(15:13)

Mladší dorost zvládl v utkání s béčkem Jičína roli favorita a drží se v čele druhé ligy. Hned příští domácí utkání se Strakonicemi bude přímým soubojem o vedení ve druhé lize. Zápas ale nezačal pro nás úplně ideálně. Soupeř hrál v obraně velice dobře, nás do mnoha šancí nepustil a pokud ano, měli v bráně výborného brankaře. Bylo tak jasné, že utkání rozhodne naše obrana. Ta se po dvaceti minutách zlepšila, my jsme odskočili do mírného vedení a odcházeli do kabin za stavu 15:13. V druhé polovině zápasu již soupeři došly síly a my se dostali do desetibrankového vedení. Skóre nenarostlo do ještě většího rozdílu jen díky jičínskému brankaři. U nás byl jedním z nejlepších hráčů Jan Krista, který při střelbě zachovával klid a dokázal většinu střel proměnit do protipohybu gólmana. Dařilo se i Janu Stejskalovi, který navíc na sebe bere roli exekutora sedmimetrových hodů, které bezpečně proměňuje. Na levém křídle se prosazoval Michal Carboch. V obraně byl našim nejlepším hráčem Michal Hájek, který se dobře vysouval ke střelcům soupeře a nenechal je jednoduše zakončovat. V bráně byl celých šedesát minut Jan Viktora a ve druhém poločase si připsal několik dobrých zákroků.