Ve dnech 19.4 – 21.4 se naši mladší žáci „A“ zúčastnili mezinárodního turnaje Prague Handball Cup. Naše skupina byla složená ze dvou českých týmů: Olomouc a České Budějovice, dále Bulhaři, Chorvati a Francouzi. Bohužel první den turnaje se nám moc nevyvedl. Kluci byli nervózní a nemohli se dostat do obvyklého tempa. V útoku jsme neproměňovali a obrana byla opět pouze namalovaná. Jediný hráč, kterému se dařilo již od začátku turnaje, byl náš brankář, Richard Šubrt. Tato opora v bráně byla velmi důležitá do všech utkání. Celkem jsme v pátek odehráli tři utkání z toho jedno vítězství.

V sobotu nás čekali dva české celky. První zápas s Č. Budějovicemi jsme zvládli a tak jsme měli jisté čtvrté místo ve skupině. Poslední zápas jsme hráli s první Olomoucí. I když nám už o nic nešlo v rámci bodů ve skupině, tak jsme našemu soupeři dost zatopili. Konečně se ukázala bojovnost ode všech hráčů. Nakonec jsme prohráli 12:15. Abychom si trochu odpočinuli, navštívili jsme odpoledne aquacentrum Šutka.

V neděli nás čekala vyřazovací fáze. Našim soupeřem byl HC Tatran Stupava. Hned od začátku jsme do zápasu vstoupili s tím nejlepším, co umíme. Celý zápas probíhal vyrovnaně. Po prvním poločase jsme prohrávali 10:9. Kluci se ale nevzdali a bojovali. Nakonec urvali výsledek 14:14. O postupu tedy rozhodovali sedmimetrové hody. Po dvou našich neproměněných hodech bylo rozhodnuto a turnaj pro nás skončil.

Celkově jsme na turnaji hráli výbornou házenou (až na první den). Dokázali jsme si, že jsme schopný hrát s jakýmkoliv soupeřem. Obrovské poděkování patří hlavně RODIČŮM, kteří nás po celou dobu turnaje doprovázeli a podporovali. Další turnaj, který nás čeká je 27.4 v Mělníku.