237

Úvaly – Lokomotiva Vršovice
28:30
(12:14)

Mladší dorostenci ve druhém kole zajeli na půdo Lokomotivy Vršovice. Do základní sestavy jsme nastoupili pouze s hráči ročníku 2003, ročník 2002 odehrál většinu zápasu ve středu proti prvoligovému Liberci (zvítězili jsme 27:24) a tak dostali přednost mladší. Začátek zápasu byl vyrovnaný a po deseti minutách byl stav 3:3. Pak jsme se ale začali trápit v zakončení, a přestože soupeř také několikrát ani netrefil bránu, prohrávali jsme po dvaceti minutách 9:5. Do konce druhého poločasu jsme hráli s kluky ročníku 2002, ale ani těm se moc nedařilo. Dokázali sice snížit do poločasu 2 branky, ale svého soupeře nijak nepřevyšovali. Ve druhé polovině jsme opět začali s mladšími hráči, ale jejich výkon kromě Michala Hájka nadále zaostával za očekáváním a tak jsme museli střídat velice brzo a hráli v kombinované sestavě. Na nadšeně hrajícího soupeře ale náš výkon nestačil. Nepodrželi nás ani brankaři kdy Tomáš Šubrt měl 31% úspěšnost a Jan Viktora jen 21%. Naše úspěšnost střelby byla lehce nad 50 procent a to nestačilo. Zarážejících je také 12 ztrát míče technickou chybou, kdy jsme se sami připravili o možnost zakončení. Z tohoto zápasu si musíme vzít ponaučení a k dalším zápasům přistoupit s větší pokorou, odhodláním a nasazením.