Starší žáci odehráli další kolo žákovské ligy v Brně Bohunicích. Kluci odjížděli s odhodláním zvítězit ve všech čtyřech utkáních.

První zápas nás čekal s domácími Bohunicemi. Vstup do zápasu se nám povedl a relativně v klidu jsme si vypracovali pětibrankový náskok, který jsme udrželi až do poločasu. Na začátku druhého poločasu přišel ale nepochopitelný střelecký kolaps 0:7 a najednou jsme prohrávali 10:12. Po time-outu se kluci uklidnili, nenechali se rozhodit ani několika spornými výroky rozhodčích a zápas otočili. V hektickém závěru jsme vybojovali vítězství 16:15. Zápis z utkání ZDE.

Druhý zápas nás čekala Polanka. První poločas byl velice vyrovnaný a podařilo se nám vyhrát o jednu branku 10:9. Druhý poločas jsme opět měli střelecký výpadek a soupeř nám odskočil na rozdíl tří branek. Tento rozdíl se nám již nepodařilo dotáhnout a konečné skóre bylo 15:21. Zápis z utkání ZDE.

Třetím soupeřem byl tým Zlína. Tentokrát se nám nepovedl úvod zápasu a proti tvrdé obraně jsme se dlouho nemohli prosadit. Třetí gól jsme vstřelili až v 11. minutě! Poločas skončil rozdílem 9:14 pro Zlín. Kluci ale tentokrát zabojovali, prostřídali jsme sestavu a během 8 minut jsme vyrovnali na 16:16. Ve 17. minutě 2. poločasu jsme drželi remízu 18:18, ale v závěru jsme neproměnili svoji šanci na vítězství a soupeř nás trestal z rychlých brejků. Prohráli jsme 18:21. Zápis z utkání ZDE.

V posledním zápase jsme nastoupili proti klukům z Brna, kteří všechny své zápasy na turnaji jasně vyhráli. My jsme opět zaspali úvod zápasu a rychle jsme prohrávali 0:3. Kluci se ale nevzdali a začali soupeře dotahovat. V poločase jsme prohrávali o jedinou branku 10:11. Druhý poločas nám již docházely síly v útoku i obraně, ale bojovný výkon kluků nedovolil soupeři odskočit na velký rozdíl. Nakonec nás mohl mrzet nepovedený úvod zápasu, protože o tyto 3 branky jsme prohráli 17:20. Zápis z utkání ZDE.

Musím ocenit bojovnost kluků v každém zápase a děkuji za předvedené výkony. Poděkování patří i rodičům za dovoz na turnaj.

Sestava a branky: Šikl Sebastian (G), Slavík Vojtěch (G), Vácha Vojtěch (5), Carboch Michal (8), Krista Jan (22), Havel Jakub (4), Jura Matyáš (9), Doškář Dominik (2), Hejnic Oliver (8), Špaček Jaroslav (1), Kebrt Ondřej (1), Černovský Tomáš (6), Rozlívka Jan, Trapek Matěj