Starší žáci odehráli v neděli 20.1.2019 druhé kolo žákovské ligy. Tentokrát jsme zajížděli do Kostelce na Hané. Odehráli jsme čtyři utkání. První dva zápasy mohu hodnotit velice kladně.

První utkání s domácím týmem Sokol centrum Haná bylo celou dobu vyrovnané a nebýt střeleckého výpadku na začátku druhé poloviny, tak jsme ho mohli vyhrát. 5 minut jsme v druhé polovině nemohli dát gól a ztrátu jsme do konce zápasu již nedotáhli. Podařilo se nám snížit na jedinou branku, ale v závěru nám chyběl klid v koncovce a přesnost zakončení. Zápis z utkání ZDE.

Druhé utkání se Sokolem Telnice bylo podobné. Dlouho vyrovnané a jen díky vlastním technickým chybám jsme v závěru opět prohráli. Množství chyb, které jsme vytvořili je alarmující. Zápis z utkání ZDE.

Zbývající dva zápasy se nám opravdu nevydařily. Kluci byli bez zápalu, vytratila se bojovnost a chuť zvítězit. Plzni i Olomouci jsme podlehli velkým rozdílem. Zápisy z utkání ZDE a ZDE. Hlavní rozdíl byl v nasazení, s jakým hráči šli do zápasu.

Z turnaje jsme odjížděli se čtyřmi porážkami, ale věřím, že se bojovný duch klukům vrátí a příští turnaj vybojujeme první vítězství.

J.Slavík. a J.Dráb st.

Sestava a branky:
Šikl Sebastian (G), Slavík Vojtěch (G), Vácha Vojtěch (12), Carboch Michal (4), Krista Jan (20), Havel Jakub (5), Jeřábek Vojtěch (3), Jura Matyáš (6), Doškář Dominik (12), Roubal Jakub, Hejnic Oliver (4), Špaček Jaroslav (2), Kebrt Ondřej (1)