Havlíčkův Brod podlehl našemu staršímu dorostu

950

Úvaly – Havlíčkův Brod
38:19
(16:9)

Soupeřem starších dorostenců byl tentokrát Havlíčků Brod, který v soutěži zatím nezískal ani bod. Naši hráči se do utkání dostávali velice pomalu. Prvních 15 minut bylo z naší strany vlažných a hosté toho dokázali využít a drželi vyrovnané skóre. Do přestávky se ale kluci rozehráli a začal se ukazovat rozdíl ve výkonnosti. Druhý poločas byl jednoznačný. Soupeř již zaostával ve všech činnostech a skóre utěšeně narůstalo. S chutí si naši hráči zastříleli, vždyť alespoň jednu branku vstřelil každý a nechybělo mnoho a mohli jsme nastřílet i čtyřicet branek. Nakonec se ukazatel skóre zastavil na 38 a to bohatě stačilo na jednoznačné vítězství.

Sestava a branky:
Vlasák Lukáš (G), Ransdorf Michael (G), Chýle Karel (4), Altala Renim (4), Najman Matouš (3), Böhm Tomáš (6), Slavík Jakub (7), Koula Vojtěch (2), Cenigr Jan (8), Doškář Daniel (1), Vintrych Marek (1), Březina Martin (2)

Zápis z utkání: ZDE