Remíza starších žáků s vedoucím týmem tabulky

373

Úvaly : Dvůr Králové
21 : 21
(10 : 11)

V sobotu v poledne odehráli starší žáci zápas s dosud neporaženým týmem Dvora Králové. Od prvních minut bylo jasné, že půjde o velice vyrovnaný souboj. Nám se nepodvedl poslední domácí zápas s Mělníkem. Na klucích bylo vidět odhodlání odčinit poslední porážku a od začátku bojovali tak, jak se na úvalské házenkáře sluší. Celý týden jsme pracovali na obraně a v zápase to bylo znát. V poločase jsme prohrávali o jednu branku. Do druhého poločasu kluci nastoupili bojovně a podařilo se nám odskočit do výraznějšího rozdílu 4 branek. Závěr zápasu se nám ale nepovedl. Díky zbytečným chybám a zbrklosti v rozehrávce jsme vedení neudrželi a remizovali jsme 21:21. Je to škoda, ale kluci si dokázali, že mohou bojovat se všemi soupeři. Za předvedený výkon bych chtěl všem klukům poděkovat.