Mladší žáci odehráli poslední turnaj letošní sezony v Třeboni. Turnaj měl být původně dvoudenní, ale přihlásilo se jen 5 družstev, a tak se odehrál jen v neděli. My jsme se ovšem dohodli s pořadateli a do Třeboně jsme vyrazili již v sobotu odpoledne. Ubytovali jsme se v hale, vykoupali jsme se v rybníce Svět, navečeřeli se v příjemné hospůdce a večer strávili kluci hrou v potemnělé hale.

V neděli jsme se nasnídali a čekali na první zápas s Duklou. Syndrom Dukla se nám sice nepodařilo překonat, ale byl to asi nejlepší zápas, který jsem od kluků v této sezoně viděl. 5 minut nám Dukláci nebyli schopni dát branku a vedli jsme 3:0, obrana pracovala na 120% a v útoku jsme proměnili většinu šancí. V polovině zápasu jsme vedli o 2 branky. V druhém poločase jsme začali kupit chyby, rozhodčí nám vyloučil 2 hráče v rozmezí 20 vteřin, ale to vše jsme přežili a ještě 4 minuty před koncem jsme vedli stále o 2 branky. Pak nás ale zklamala koncovka neproměnili jsme 4 100% šance a soupeř trestal. Ani závěrečná osobní obrana nezměnila nic na tom, že jsme podlehli o 1 branku.

Ve zbylých zápasech (Kolín, Třeboň a Strakonice) již kluci nepřipustili žádnou komplikaci a jasně zbylé soupeře přehráli. Z Třeboně si odvezli stříbrného kapříka, krásné a zasloužené 2. místo, ale vítězství viselo velice, velice blízko pouze jediný gól!!! Do turnaje jsme šli s tím, že si mají kluci užít každý zápas a vždy odcházet s úsměvem a s pocitem dobře odvedené práce. A to se podařilo.

Děkuji: Vojtovi Jeřábkovi, Oliveru Hejnicovi, Albertu Krobovi, Matěji Trapkovi, Vojtovi Slavíkovi, Jardovi Špačkovi, Matyáši Jurovi, Filipu Valachovi, Tomáši Krocovi a Lukáši Tischerovi

Speciální dík patří rodičům Jindrovi Tischerovi, Markétě Slavíkové a rodičům Valachovým.