Vítězství mladšího dorostu v Ústí nad Labem

861

Ústí nad Labem – Úvaly
33:37
(19:23)

V posledním utkání sezóny jsme odjeli do Ústí nad Labem. Potřebovali jsme zvítězit, abychom skončili na konečném 4 místě. A to se podařilo. Do brány jsme si museli „půjčit“ starší žáky a ti nezklamali. Oba předvedli několik dobrých zákroků a pomohli týmu k vítězství. První poločas byl bohatý na branky. Všichni hráči měli dostatek sil a útok převládal nad obranou. Úspěšnost našeho zakončení byla sice jen šedesáti procentní, ale to stačilo na čtyřgólové vedení po 30 minutách. Ve druhé polovině jsme s úspěšností střelby klesli na 40 procent a soupeř tak vyrovnal hru. Druhý poločas skončil sice nerozhodně, ale celkové vítězství jsme si pohlídali.

Soutěž tak pro nás skončila 4 místem a můžeme hodnotit. Nepovedlo se sice získat medaili, ale důležitá je zlepšující se výkonnost, která je příslibem do budoucna. Téměř o každém hráči se dá říct, že se zlepšoval každý měsíc. Některé bohužel postihla zranění, která je přibrzdila, ale nyní se všichni hráči mohou zregenerovat a připravit na druhý vrchol této sezóny a tím je účast na největším turnaji na světě. První týden v červenci odjedeme do švédského Göteburgu na slavný Partille cup.

Sestava a branky:
Demjanovič Petr (G), Šubrt Tomáš (G), Böhm Tomáš (6), Poděbradský Jaroslav, Doškář Daniel (10), Všetečka Dominik (4), Hejnic Tadeáš (3), Koula Vojtěch (pro zranění nehrál, ale udělal klukům výbornou statistiku), Cenigr Jan (7), Chýle Karel (7)

Zápis z utkání: ZDE