Nelehké vítězství mladšího dorostu ve Vršovicích

850

Úvaly : Loko Vršovice
34:30
(13:11)

V sobotu 21.4.2018 se mladší dorostenci utkali s Lokomotivou Vršovice a vítězství se nerodilo lehce. Vstup do utkání nám vyšel a velice rychle jsme odskočili do čtyřbrankového vedení. Po první desetiminutovce, kdy kluci hráli důrazně, rychle a s plným nasazením, přišlo mírné polevení v koncentraci. Jednoduché chyby v obraně a neproměňování i těch nejvyloženějších šancí znamenalo, že soupeř hru vyrovnal a ke konci poločasu dokonce snížil na rozdíl pouhých dvou branek. A to ještě Adam Kramář předvedl v bráně několik skvělých zákroků.

Ve druhé polovině utkání se nám několikrát podařilo odskočit na 3-4 brankové vedení, aby pak soupeř snížil na rozdíl jediné branky. To se opakovalo téměř až do konce zápasu. Za druhý poločas jsme dokázali vsítit 21 branek, ze střední spojky se prosazoval Tadeáš Hejnic, pro kterého to byla premiéra na tomto postu, z levé spojky byl pro obranu nejnebezpečnější Daniel Doškář a zlepšilo se zakončení i ze všech ostatních postů. Obrana ale byla horší a navíc nás na rozdíl od první půle moc nepodrželi brankaři. Posledních pět minut ale kluci zvládli i díky tomu, že nejlepší hráč soupeře se zranil a v útoku již Lokomotiva nebyla tak nebezpečná. Zodpovědnost v zakončení na sebe vzal Jan Cenigr a dvěma důležitými góly v rozhodující fázi zápasu pomohl týmu k vítězství.

Sestava a branky:
Kramář Adam (G), Zeman Ondřej (G), Poděbradský Jaroslav (3), Doškář Daniel (9), Všetečka Dominik (2), Hejnic Tadeáš (5), Koula Vojtěch (3), Cenigr Jan (4), Řepka Jakub (3), Slavík Jakub (1), Böhm Tomáš (4), Altala Renim

Zápis z utkání: ZDE