Prohra mužů v Liberci

872

Liberec – Úvaly
36:27
(20:11)

Zápasové statistiky nejsou pro nás příliš přívětivé. Celá sezona je pro nás zatím velké trápení a to hlavně střelecky, kdy nedokážeme proměnit ani vyložené brankové příležitosti.

Úvod zápasu opět vypadal, jako již několikrát, velmi dobře, přetahovaná o gól trvala do 18. minuty do stavu 9:8 pro Liberec, následně nám soupeř během minuty vsítil tři branky. Naprostý zlom nastal ve 22té minutě, poté byl bohužel zbytek poločasu jen a jen v režii Liberce, vsítil sedm branek proti jen jedné naší. Byť obraz hry nebyl místy špatný tak poločasový výsledek byl velmi nelichotivý 20:11 v náš neprospěch. Obrana nebyla špatná, ale opět jsme naráželi v koncovce a dostali góly z trháků, ani náš gólman neměl příliš povedený poločas.

Druhý poločas začal perfektně, velmi rychle jsme začali stahovat manko z prvního poločasu. Výrazně jsme zpřesnili hru, dobře bránili a brankář se několika zákroky taky chytil. Opět do 18. minuty druhého poločasu byl zápas v našich rukou a to by stav  26:21, víc už se nám ale nepovedlo. Liberec začal opět pomalu náskok navyšovat. V posledních minutách se strhla malá přestřelka na obou stranách. Konečný výsledek bohužel neodpovídá předvedené hře, snad se zlepší do dalších zápasů koncovka, která nás trápí a to hlavně z pozice pivota.

Sestava:
Ditz Michal(G), Polák Michal (8), Šelmeci Marek (5), Bossanyi Daniel (3), Francl Pavel (3), Kroutil Ondřej (3), Lacina Richard (3), Benešovský Michal (2), Pokorný Ladislav, Janda Martin

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání: Ústi n. L. – Úvaly sobota 3.3. od 18:00