Mladší žáci odehráli během posledního víkendu mezinárodní turnaj ve slovenské Stupavě. Odehráli jsme celkem 8 utkání s bilancí 3 vítězství, 1 remíza a 4 prohry. Naše výkonost měla klesající tendenci, což byla pro celý turnaj velká škoda.

Začali jsme v pátek před polednem utkáním s Jičínem. Šlo o velice dobré utkání a nebýt desetiminutového střeleckého výpadku, mohlo být utkání vyrovnané až do konce. Ve druhém utkání jsme narazili na domácí Stupavu A, celý zápas byl vyrovnaný a skončil zaslouženou remízou. Z naší strany to byl asi nejlepší zápas turnaje. V poslední pátečním zápase jsme jasně porazili B tým z Hané.

V sobotu jsme v prvním utkání porazili maďarský tým Budaors. V poledne jsme vysoce podlehli Havlíčkovu Brodu. Po vydatném obědě – byla svíčková s knedlíky 🙂 – jsme porazili nám velice známý tým z Kolína. V posledním zápase skupiny jsme opět vysoce podlehli mladším žákům z Vídně a skončili jsme v tabulce na 5. místě.

V neděli nás čekal zápas o celkové 9. místo proti týmu Kuřimi. Tento zápas nám ale nevyšel a porážka o 6 branek nám přisoudila konečné 10. místo stejně jako v loňském roce.

Fotogalerie

Sledujte tento příspěvek. Fotogalerii ještě vložíme.