Strakonice – Úvaly
23:23
(14:10)

Pro starší dorostence skončila podzimní část sezóny utkáním ve Strakonicích. První poločas byl z naší strany poměrně utahaný. Kluci působili unaveným dojmem a dlouho se nemohli dostat do tempa. Když už jsme se do šance dostali, tak nás trápily neproměněné náskoky z brankoviště a 7m hody. Až po změně stran se zlepšilo nasazení v obraně a přidali jsme i větší důraz v útoku a dokázali jsme se z čtyřbrankové ztráty dostat do dvougólového vedení. Naším nejlepším hráčem byl Matouš Najman, který v obraně dokázal ubránit nebezpečné spojky soupeře a v útoku měl 100% úspěšnost v zakončení a se 7 brankami byl naším nejlepším střelcem. Velice době hrál také Tomáš Böhm na pravé spojce a na levém křídle se dokázal 2x prosadit Daniel Doškář (ročník 2002), pro kterého to byly první branky za starší dorost. I ostatní hráči bojovali, ale v závěru utkání nám došly síly a vedení jsme neudrželi. Nakonec jsme byli rádi za remízu, když poslední střela soupeře 2 vteřiny před koncem neskončila v naší síti.

Celkem jsme během podzimní části odehráli 13 zápasů. 9x zvítězili, 1x remizovali a 3x odešli poraženi. Zimní přestávku tak strávíme na 4 místě tabulky a na jaře máme šanci bojovat o medaili.

Sestava:
Ransdorf Michael (G), Vlasák Lukáš (G), Altala Renim, Ullmann Filip, Vintrych Marek, Bossanyi Daniel (5), Najman Matouš (7), Najman Štěpán (2), Cenigr Jan (2), Böhm Tomáš (3),  Janda Martin (2), Řepka Jakub, Doškář Daniel (2)

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
mladší dorost – přípravný turnaj v sobotu 20. 1. 2018 – Loko Vršovice
starší dorost – pátek až neděle 2.- 4.2.2018 – Stupava (SVK)