Starší žáci bodovali v Náchodě

894

V neděli 5.11. odehráli oba celky starších žáků další mistrovské utkání krajského přeboru. Tentokrát v Náchodě. Obě utkání kluci zvládli na výbornou.

Náchod – Úvaly A
14:40
(6:20)

Áčko nedalo náchodským nejmenší šanci a přesvědčivě zvítězilo. Hlavní postavou utkání byl Michal Hájek, který si vytvořil „osobní rekord“ vstřelením 17 branek v jednom utkání. Blahopřejeme! Velký přehled ukázal Jan Stejskal, který připravoval spoluhráčům jasné střelecké příležitosti a oni je nekompromisně proměňovali. Na levém křídle hrál nezadržitelný Václav Taitl a na druhé straně podal výborný výkon Max Konečný. Dařilo se i všem ostatním, vždyť na vítězství se podíleli všichni hráči minimálně jednou vstřelenou brankou.

Sestava:
Šubrt Tomáš (G), Demjanovič Petr (G), Taitl Václav (9), Kroupa Bohdan (5), Václavík Vojtěch (1), Stejskal Jan (2), Hájek Michal (17), Konečný Max (4), Kürti Oliver (2)

Zápis z utkání: ZDE


Náchod – Úvaly B
17:24
(11:8)

Ani B-tým se nenechal zahambit a vybojoval vítězství. V prvním poločasu to ale moc dobře nevypadalo, slabá obrana a neproměňování jasných střeleckých příležitostí znamenalo poločasovou prohru o 3 branky. Ve druhé půli ale zachytal výborně Sebastian Šikl a i díky zlepšené koncovce se podařilo utkání otočit a zaslouženě zvítězit. Střelecky se dařilo Janu Kristovi, který je nejlepším střelcem svého ročníku.

Sestava:
Šikl Sebatian (G), Viktora Jan (G), Šveňha David,  Krista Jan (8), Carboch Michal (2), Vácha Vojtěch (5), Horák Pavel (4), Havel Jakub (1), Černovský Tomáš (4)

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
V sobotu 11.11.2017 odehrajeme dva zápasy doma se Dvorem Králové. Od 16:00 A-tým a od 18:00 B-tým