Naši muži v Lovosicích

811

Lovosice B – Úvaly
39:26
(19:12)

K vedoucímu celku soutěže, jsme se v nedělním podvečeru dostavili s cílem odehrát důstojné utkání.

Tento záměr se nám více než podařil, se soupeřem jsme drželi krok a ze začátku utkání dokonce několikrát vedli, nicméně síla soupeře se poté projevila a pomalu začal navyšovat svůj náskok. Nám vycházeli útočné kombinace a i obrana šlapala obstojně. Bohužel se nám brzy zranil David Valach a tím se nám malinko rozsypal útok. Tentokrát se nám podařilo vyvarovat dlouhého úseku bez vstřelené branky, i když úspěšnost naší střelby stále není optimální. Poločasový výsledek 19:12 nevypadá příliš vábně, ale za nás byla maximální spokojenost s nasazením a hrou jako takovou. Technických chyb bylo málo a některých momentech jsme soupeře přehrávali.

Ve druhém poločase bylo znát, že už dochází síly a tak jsme sestavou neustále míchali. Výsledkem bylo více rychlých útoků na straně Lovosic, na jejichž konto přibývaly branky s železnou pravidelností. Zápas se celý hrál ve slušném tempu a velmi slušně, pouze s jedním vyloučením a to na naší straně. Střelecky se dařilo hlavně Pavlu Franclovi, ale mohl by dávat dvojnásobek gólů, kdyby zbytečně nehledal obsazené pivoty. Za očekáváním je ale Richard Lacina, který se jak střelecky, tak herně trápí. Škoda je že Odra Kroutil nás více nenavštěvuje na tréninkách, má rozhodně navíc. Utkání bych i přes prohru zhodnotil jako asi nejlepší v dosavadní sezóně.

(hodnocení připravil Michal Polák)

Sestava:
Ditz Michal (G), Ransdorf Jakub (G), Francl Pavel (8), Šelmeci Marek (5), Polák Michal (4), Vlk Jakub (4),  Kroutil Ondřej (3), Valach David (1), Pokorný Ladislav (1), Benešovský Michal, Lacina Richard

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
Sobota 18.11.2017 od 18:00 Úvaly – Pardubice