Muži proti Pardubicím

843

Úvaly – Pardubice
26:32
(13:14)

Po zlepšeném výkonu v předchozím zápase jsme se na soupeře z Pardubic po týdenní přestávce těšili. Do zápasu jsme šli s posilou dokonce dvou dorostenců, takže záměr byl jasný makat na plný plyn. Úvod zápasu jako ze zlého snu, zase střelecké trápení ze všech postů a tak po 13ti minutách hrozivé skóre 3:8 a vypadalo to, že je opět po zápase. Naštěstí se nám díky několika pěkným kombinacím podařilo skóre korigovat. Michal Ditz v bráně opět předvedl několik dobrých zákroků a super se nám povedla koncovka prvního poločasu, kdy jsme během dvou minut dali čtyři góly a poločasový výsledek tak byl pouze o gól v náš neprospěch 13:14.

Ukázalo se, že můžeme hrát s každým a díky zlepšené obraně a vycházejícím kombinacím byl stav ve druhém poločase neustále vyrovnaný. Byť vždy o jeden o dva pro Pardubice. Závěrečných devět minut nás ale opět poslalo do hlubin, pět technických chyb v řadě, jeden neproměněný trhák a oněch devět minut nás stálo lepší výsledek.Zápas nám opět ukázal, že bez 100% koncentrace během celých 60ti minut to nejde. Progres je na týmu velmi vidět a zapracování dorostenců je velkým příslibem, ať Martin Janda, který odehrál první zápas či Daniel Bossanyi, budou týmu velmi platní.

Příští týden na Slavii musíme opět zabojovat a pokusit se na závěr podzimu o spravení nálady.

Sestava:
Ditz Michal (G), Jakub Ransdorf (G), Francl Pavel (6), Kroutil Ondřej (5), Polák Michal (4), Vlk Jakub (3), Bossanyi Daniel (2), Janda Martin (2), Valach David (2), Lacina Richard (1), Pokorný Ladislav (1), Benešovský Michal, Šelmeci Marek

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
Neděle 26.11.2017 od 17:00 na Slavii