Dorostenci vezou body z Loko Vršovice

0
449

V neděli 5.11. odpoledne hráli dorostenci v Praze ve Vršovicích. Nejprve od 13:00 mladší a až od 17:00 starší. Jak se později ukázalo, dlouhá časová prodleva mezi zápasy byla pro nás nevýhodou.

Mladší dorost

Lokomotiva Vršovice – Úvaly
28:38
(10:20)

Mladší dorostenci odehráli jedno z nejlepších utkání v sezóně. Od začátku zápasu byli lepším týmem, hráli rychle a efektivně. Během prvních 12 minut dokázali dát 12 branek a vytvořit si luxusní náskok 12:4. Největší problém dělal soupeři náš rychlý přechod do útoku a přsné zakončení střelbou krajních spojek Tomáše Böhma a Daniela Doškáře, který jen potvrdil svou výtečnou podzimní formu. Do přestávky navýšili svůj náskok na 10 branek a do kabin odcházeli při vedení 20:10. Ve druhé půli hráli většinou kluci narození v roce 2002 a hráli velice dobře. Na střední spojce se prosazoval Jaroslav Poděbradský a na levém křídle si úspěšnost při zakončení držel Tadeáš Hejnic. Na levé spojce se střelbou z dálky nadále prosazoval Daniel Doškář a na pravé spojce se postupně rozehrál k dobrému výkonu Dominik Všetečka. Kluky narozené v roce 2001 jsme ve druhé polovině převážně nechali odpočívat, aby měli dost sil na zápas staršího dorostu. Nepříjemností tohoto utkání bylo zranění našeho nejlepšího pivota Jakuba Slavíka, který při srážce utrpěl lehký otřes mozku.

Sestava:
Zeman Ondřej (G), Ransdorf Michael (G), Chýle Karel (5), Böhm Tomáš (2), Slavík Jakub (2), Hejnic Tadeáš (7), Koula Vojtěch (1), Doškář Daniel (6), Všetečka Dominik (3), Řepka Jakub (2), Altala Renim (5), Ullmann Filip (1), Poděbradský Jaroslav (4)

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
Sobota 11.11.2017 od 14:00 se Dvorem Králové

Starší dorost

25:27
(16:13)

Starší dorost musel hodně bojovat, aby zvládl své utkání. Soupeř nás zaskočil vysokou efektivitou střelby, hráči Lokotky se trefovali přesně do všech koutů brány ze všech pozic a nám se za celý první poločas nepodařilo najít recept na jejich postupný útok. Až ke konci první půle a hlavně na začátku druhého poločasu jsme změnou obrany na 1:5 soupeře donutili k chybám a zápas začali otáčet. Prvních 15 minut druhého poločasu jsme vyhráli 10:3 a to se ukázalo jako rozhodující. Střelecky nás držel autor 13 branek Daniel Bossanyi a ve druhém poločasu se k výbornému výkonu rozehrála i naše pravá spojka Tomáš Böhm. V obraně skvěle pracovala především dvojice Matouš Najman a Martin Janda. Komplikací bylo zranění Štěpána Najmana, který stihnul dát za prvních 30 minut 4 branky, pak ale musel pro bolest v koleně odstoupit. Velice dobře ho ale nahradili Vojta Koula a Renim Altala, který posledním gólem pečetil naše vydřené, ale zasloužené vítězství.