Domácí turnaj minižáků

838

Neděle 12.11.2017 patřila v naší sportovní hale těm nejmladším házenkářům. Turnaje se zúčastnili téměř všichni naši hráči a tak jsme postavili 6 týmů. Každému týmu se věnovali 2 starší žáci nebo mladší dorostenci a pomáhali klukům svými radami a postřehy. Propojení starší a mladší generace házenkářů je jedním z priorit našeho oddílu a tak jsme rádi, že se to daří. Hráče jsme se snažili rozdělit do družstev především podle toho, jak dlouho na házenou chodí, jak plní tréninkový plán, jaké je jejich zapálení pro hru atd. Nejdůležitější v této kategorii ale zůstává radost ze hry a pohybu. Výsledky, body, góly atd. budeme sledovat až za pár let. Dnes se musíme ptát, jestli je hra bavila a jestli byli spokojeni. A pokud zní odpověď ano, musíme být spokojení i my. Všem rodičům děkujeme za podporu během celého turnaje. Zvláštní poděkování patří maminkám za přípravu sladkého občerstvení.
Jiří Dráb