Vyrovnaný souboj dorostenců s Louny

791

V sobotu 28.10.2017 hrály oba dorosty s Louny. Obě utkání byla vyrovnaná a divácky atraktivní.

Mladší dorost

Úvaly – Louny
28:31
(13:16)

Mladší dorost si se svým soupeřem nedokázal poradit, doplatil především na malou úspěšnost střelby. Vždyť statistika hovoří jasně, za první poločas jsme měli 31 střel na branku soupeře, ale jen 13 jich skončilo v síti a ve druhé polovině se z 26 střel ujalo 15. S celkovou úspěšností pod 50% se těžko vyhrává, ale i tak jsme vyhrát mohli. Bohužel jsme přidali i velké množství technických chyb v útoku, kde jsme 13x ztratili míč nepřesnou přihrávkou, nebo špatným zpracováním míče. Kluci ale předvedli i několik pohledných akcí, za které si od diváků vysloužili potlesk. Pochvalu zaslouží i za bojovnost, přestože v utkání celou dobu prohrávali, nevzdávali se a bojovali do poslední minuty.

Sestava:
Zeman Ondřej (G), Ransdorf Michael (G), Chýle Karel (4), Böhm Tomáš (4), Slavík Jakub (2), Hejnic Tadeáš (6), Koula Vojtěch (1), Doškář Daniel (4), Všetečka Dominik (1), Řepka Jakub, Altala Renim (2), Ullmann Filip (2), Poděbradský Jaroslav (2)

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
V neděli 5.11.2017 na Lokomotivě Vršovice hraje mladší dorost od 13:00.


Starší dorost

Úvaly – Louny
29:28
(17:15)

Starší dorost začal proti dosud neporaženým Lounům velice dobře. Obrana fungovala spolehlivě a v útoku jsme se prosazovali na všech postech. Musíme přiznat, že občas jsme měli i štěstí, když odražené míče končili v našich rukách. Poločas jsme vyhráli o dvě branky, ale po přestávce ukázal soupeř svou sílu. Nejprve se Louny dostaly do jednobrankového vedení, které si držely 20 minut, my jsme šestkrát srovnali a až deset minut před koncem jsme se opět dostali do vedení, tentokrát o 3 branky. Přišla ale krize, 5x za sebou jsme inkasovali a 3 minuty před koncem prohrávali o dvě branky. Závěr zápasu nám ale vyšel na výbornou. Tři vstřelené branky v posledních třech útocích a žádná inkasovaná, ani poslední střela soupeře dvě vteřiny před koncem, se kterou si poradil výborně chytající Ondra Zeman, v bráně neskončila a mohli jsme slavit. Vítězství je o to cennější, že nám chyběl Matouš Najman, kterého ale na výbornou nahradil Martin Janda především v obraně, v útoku pak hrál velice dobře Karel Chýle. Střelecky tým drželi Štěpán Najman na křídle a Daniel Bossannyi na spojce a při proměňování 7m hodů. Výborné utkání odehrál Kuba Slavík, který i se zraněným okem bojoval v obraně i útoku a přidal i důležité branky. Utkání jsme v závěru rozhodli dvěma střelami z křídel. Nejprve Tadeáš Hejnic z levého křídla vyrovnával a nakonec Jakub Řepka z pravého, jehož poslední střela v utkání rozhodla o našem vítězství.

 

Sestava:
Zeman Ondřej (G), Ransdorf Michael (G), Bossanyi Daniel (8), Najman Štěpán (6), Vintrych Marek (1), Böhm Tomáš (2), Slavík Jakub (5), Koula Vojtěch, Chýle Karel (3), Janda Martin (2), Altala Renim, Ullmann Filip, Hejnic Tadeáš (1), Řepka Jakub (1)

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
V neděli 5.11.2017 na Lokomotivě Vršovice hraje starší dorost od 17:00.