Mělník – Úvaly
29:38
(10:18)

Tento víkend hráli pouze mladší dorostenci. Čekalo je utkání v Mělníku s dost netradičním překvapením. Tím překvapením byl míč. Protože se v nové hale nesmí používat házenkářské lepidlo, museli se naši dorostenci před zápasem rozhazovat se suchými a čistými míči a zápas se hrál se samolepícím míčem. Tato novinka (lepící míč) všechny nemile překvapila. Zápas tak byl ovlivněn velkým množstvím technických chyb a nepřesných střel. Statistika hovoří o 70 útocích našeho týmu, kde jich sice 38 skončilo brankou a 17 střel skončilo mimo, nebo je pochytal brankař, ale dalších 15 útoků jsme vůbec nezakončili vinou technické chyby.

Celkově lze hodnotit utkání tak, že útok převládal nad obranou a tentokrát to stačilo. V bráně ale chytal spolehlivě Adam Kramář, kterého v posledních deseti minutách vystřídal starší žák Petr Demjanovič a po počáteční nervozitě i on předvedl, že chytat umí. Střelecky se nejvíc dařilo na levém křídle Tadeáši Hejnicovi. Celkem devět hráčů dokázalo vsítit 3 až 7 branek! Měli jsme ale velké problémy v obraně ve hře jeden na jednoho, snadno jsme si nechali udělat kličku na malém prostoru, jako by kluci spoléhali na svou útočnou převahu. Ve chvíli kdy jsme vedli o 14 branek, došlo z naší strany k jistému polevení a soupeř tak mohl svou porážku zkorigovat. Velká síla našeho mladšího dorostu je v útočné kvalitě jednotlivců, což někdy bývá ke škodě kolektivnímu výkonu.

Sestava:
Kramář Adam (G), Demjanovič Petr (G), Cenigr Jan (3), Böhm Tomáš (4), Slavík Jakub (6), Chýle Karel (5), Koula Vojtěch (3), Altala Renim (3), Hejnic Tadeáš (7), Doškář Daniel (3), Všetečka Dominik (4), Řepka Jakub, Stejskal Jan

Zápis z utkání: naleznete ZDE.

Příští utkání:
Sobota 7.10.2017 od 14:00 mladší dorost se Sokolem Vršovice a starší dorost od 16:00 s Jabloncem nad Nisou