Starší žáci – Áčko proti Béčku

834

Sokol Úvaly A – Sokol Úvaly B
39 : 20
(19:12)

V pátek 13.10. večer sehráli starší žáci „A“ a „B“ vzájemný zápas. Starší kluci nastupující za „A“ tým byli velcí favorité a tuto roli od začátku potvrzovali. Zejména jejich rychlý přechod a fyzická převaha dělaly mladšímu soupeři problémy a skóre narostlo až na šestibrankový rozdíl. Kluci z „B“ týmu se ale rychle oklepali a adaptovali. Zrychlili hru, pohyb po hřišti i přihrávky a náhle se „A“ týmu vyrovnali a začali skóre i stahovat. Zejména schopnost Honzy Kristy individuálně se uvolnit dělala starším klukům v obraně viditelné problémy. Těsně před koncem poločasu rozdíl spadl jenom na dva góly a kluci z „A“ týmu znatelně znervózněli. Nakonec se ale projevila jejich fyzická převaha a po promíchání postů i zlepšená obrana. Poločas nakonec skončil sedmibrankovým rozdílem.

V druhé půli už mladší kluci fyzicky začali více ztrácet a postupně narůstalo i skóre. Velmi pozitivní je ale jejich odvaha a schopnost zahrát nacvičené signály a některé i zakončit gólem. Bylo znát, že možnost zahrát si proti „áčku“ je velmi motivuje. Do toho se velmi dobře zapojili i dva mladší žáci, Tomáš Kroc a Oliver Hejnic. Utkání skončilo asi očekávaným výsledkem, viděli jsme spoustu pěkných akcí i gólů (celkem 59) a všichni kluci si s chutí zahráli a zastříleli.

Výkony všech jsou příslibem do zbytku letošní sezóny a výkon „B“ týmu i do sezóny příští.

Sestava „A“:
Šubrt Tomáš (G), Taitl Václav (9), Skřivan Roman (1), Stejskal Jan (11), Hájek Michal (7), Demjanovič Petr (G), Václavík Vojtěch (8), Konečný Max, Konečný Adam (3)

Sestava „B“:
Viktora Jan (G), Šveňha David, Vácha Vojtěch (4), Krista Jan (9), Hejnic Oliver, Kroc Tomáš, Carboch Michal (4), Havel Jakub (1), Podlešák Dominik (G), Černovský Tomáš (2), Šikl Sebastián (G)

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
V sobotu 21.10.2017 odehrajeme 4 utkání proti Jičínu od 13:00 (A-A, B-B, A-B, B-A)