Starší dorost veze body z Chodova

730

V neděli 22.10.2017 hráli pouze starší dorostenci, mladší měli volno. Mohli jsme tak přijet na pražský Chodov se 14 hráči v plné síle.

Chodov – Úvaly
24:32
(13:16)

Ze začátku utkání jsme měli problémy s proměňováním i těch nejvyloženějších střeleckých příležitostí. První gól jsme dali až po šesti minutách hry. Obrana nám ale fungovala velice dobře a za obranou chytal spolehlivě Ondra Zeman, takže domácí se dostali maximálně do tříbrankového vedení. Ve dvacáté minutě jsme si vzali oddechový čas, řekli jsme si pár poznatků ke hře soupeře, kluci se uklidnili a od této chvíle jsme byli lepším týmem. Posledních 10 minut prvního poločasu jsme vyhráli 8:2, vytvořené střelecké příležitosti jsme bezpečně proměňovali, obrana se přitvrdila a do šaten jsme tak odcházeli s vedením o 3 branky. V druhé polovině jsme pokračovali ve výborném výkonu, dařil se nám rychlý přechod z obrany do útoku i postupný útok. Chodov se nás snažil zastavit změnou obranného systému na osobní obranou na jednoho nebo dva hráče, ale i s tím si kluci poradili. Menší komplikace přišla 10 minut před koncem, když jsme vedli o 8 branek. Nejprve jsme neproměnili dvě dobré střelecké příležitostí, nepodařilo se nám tak odskočit na větší rozdíl, soupeř snížil na 6 branek a navíc přišla série vyloučení, kdy jsme hráli i o čtyřech hráčích. Kluci ale tento zrádný moment zvládli a zápas dovedli do vítězného konce.

Sestava:
Zeman Ondřej (G), Kramář Adam (G), Bossanyi Daniel (9), Najman Matouš (4), Najman Štěpán (5), Vintrych Marek, Böhm Tomáš (4), Slavík Jakub (1), Koula Vojtěch (2), Chýle Karel, Janda Martin (3), Ježek Vojtěch (2), Řepka Jakub (2), Všetečka Dominik

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
Sobota 28.10.2017 v domácí hale mladší dorost od 14:00 s Louny a starší dorost od 16:00 s Louny