428

Úvaly – TJ Chemička Ústí nad Labem
22 : 22
(10 : 16)

Tým Ústí byl na tom bodově stejně jako naše družstvo, tudíž dva zápasy bez výhry. Konečně jsme sešli v plném počtu a proto jsme doufali, že předvedeme lepší výkon, než v minulých zápasech.

Mizerná tréninková účast některých hráčů je bohužel na některých herních situacích vidět, do budoucna se nám snad vyhnou zranění a pracovní vytížení.

Začátek zápasu se nám vydařil a v 6. minutě bylo vedení na naší straně 4 – 1. Poté se do hry dostal i soupeř a pomalu začal z našeho náskoku ukrajovat v 18.minutě by stav 8 – 8. V poslední třetině prvního poločasu se nám přestalo dařit střelecky a v obraně se nám nedařilo zastavit nejlepšího střelce Ústí Vrběckého, který nám nakonec nasázel 13 gólů. Poločasový výsledek byl pro nás nepříznivý 10 – 14.

Důraznější poločasová rozmluva se projevila až po 5ti minutách a nástupu Špendy do obrany, tu chvíli už byl, ale stav 10 – 16. Naše obrana začala šlapat a v útoku už jsme opět byli schopni dát gól, během 15ti minut jsme soupeři dali 7 gólů bez jediného obdrženého a dostali jsme se do vedení 18 – 17.

Závěr utkání byl velmi vyhecovaný i díky nepříliš přesnému posuzování ze strany rozhodčích. Do poslední minuty se šlo za nerozhodnutého stavu 21 – 21, podařilo se nám vsítit branku a dokonce následně získat míč. Bohužel hloupou a zbytečnou chybou jsme míč ztratili, soupeř toho dokázal využít a sedmimetrovým hodem současně s koncem utkání vyrovnal.

Za druhý poločas bychom si výhru zasloužili, jeden bod je málo, příště už to vyjde.

Konečný výsledek 22:22