Remíza mužů s Ústím nad Labem

819

Úvaly – TJ Chemička Ústí nad Labem
22 : 22
(10 : 16)

Tým Ústí byl na tom bodově stejně jako naše družstvo, tudíž dva zápasy bez výhry. Konečně jsme sešli v plném počtu a proto jsme doufali, že předvedeme lepší výkon, než v minulých zápasech.

Mizerná tréninková účast některých hráčů je bohužel na některých herních situacích vidět, do budoucna se nám snad vyhnou zranění a pracovní vytížení.

Začátek zápasu se nám vydařil a v 6. minutě bylo vedení na naší straně 4 – 1. Poté se do hry dostal i soupeř a pomalu začal z našeho náskoku ukrajovat v 18.minutě by stav 8 – 8. V poslední třetině prvního poločasu se nám přestalo dařit střelecky a v obraně se nám nedařilo zastavit nejlepšího střelce Ústí Vrběckého, který nám nakonec nasázel 13 gólů. Poločasový výsledek byl pro nás nepříznivý 10 – 14.

Důraznější poločasová rozmluva se projevila až po 5ti minutách a nástupu Špendy do obrany, tu chvíli už byl, ale stav 10 – 16. Naše obrana začala šlapat a v útoku už jsme opět byli schopni dát gól, během 15ti minut jsme soupeři dali 7 gólů bez jediného obdrženého a dostali jsme se do vedení 18 – 17.

Závěr utkání byl velmi vyhecovaný i díky nepříliš přesnému posuzování ze strany rozhodčích. Do poslední minuty se šlo za nerozhodnutého stavu 21 – 21, podařilo se nám vsítit branku a dokonce následně získat míč. Bohužel hloupou a zbytečnou chybou jsme míč ztratili, soupeř toho dokázal využít a sedmimetrovým hodem současně s koncem utkání vyrovnal.

Za druhý poločas bychom si výhru zasloužili, jeden bod je málo, příště už to vyjde.

Konečný výsledek 22:22

Sestava:
Ditz Michal, Francl Pavel (6), Polák Michal (5), Šelmeci Marek (3), Benešovský Michal (2), Vlk Jakub (2), Kroutil Ondřej (1), Bossanyi Daniel (1), Lacina Richard (1), Valach David (1), Paul Zdeněk, Pokorný Ladislav

Zápis z utkání naleznete ZDE.