Muži proti Dukle B

762

Dukla B – Úvaly
41:18
(23:6)

Z B týmu Dukly v posledních letech začíná být náš tradiční soupeř. Dost často se setkáváme v týmu Dukly s Úvalskými odchovanci, tentokrát šlo o opravdu peprný souboj. Díky nedostatku hráčů za nás nastoupil Zdeněk Paul (Špenda) a v týmu Dukly jeho syn David. Vítězně s tohoto souboje vyšel syn David.

K utkání jsme nastoupili bez našeho nejlepšího střelce této sezóny Pavla Francla. Začátek z naší strany byl až moc ustrašený a během několika minut byl zápas rozhodnut, náš první gól padl až v 8. minutě a tož už byl stav 6 – 1. Naše hra po celý zápas postrádala důraz, rychlost a souhru a neposlední řadě fyzičku. Skóre v náš neprospěch narůstalo velmi rychle a Dukelský velmi mladý tým, složený z velké části z dorostenců trestal každou naší chybu. Poločasové skóre se zastavilo na hrozivých 23 – 6.

Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, nutno dodat, že soupeř kompletně vyměnil hráče za ještě mladší. Střelecky se dařilo snad jen Michalu Benešovskému a dobrý výkon předvedl dorostenec Daniel Bossanyi. Za obětavost pro tým je třeba ocenit Špendu. Konečný výsledek 41:18. Doufejme, že v příštím zápase bude náš výkon diametrálně odlišný a proti Ústí nad Labem se porveme o body.

Sestava:
Ditz Michal (G), Benešovský Michal (6), Kroutil Ondřej (4), Bossanyi Daniel (2), Polák Michal (2), Vlk Jakub (2), Lacina Richard (1), Valach David (1), Paul Zdeněk

Zápis z utkání: ZDE

Příští utkání:
Sobota 23.9.2017 od 18:00 Úvaly – Chemička Ústí nad Labem