482

Úvaly A – Zruč nad Sázavou
37:15
(17:5)

V neděli odehráli starší žáci „A“ první mistrovské utkání se Zručí nad Sázavou. Kluci nastoupili v plné sestavě proti kvalitativně slabšímu soupeři. Bylo to od začátku znát, zejména na narůstajícím skóre. Hra měla k ideálu ale daleko, byla plná technických chyb a nepřesností. Když už jsme se dostali do střelecké příležitosti, často jsme byli nepřesní anebo jsme ztroskotali na dobrém zákroku soupeřova brankáře. V druhé půli se soupeř herně zvedl a hra byla místy i vyrovnaná. Skóre už nenarůstalo tak rychle, obrana byla děravější a obdrželi jsme dvakrát více branek, než v první půli. Nakonec byl ale výsledek jednoznačný zejména díky naší fyzické převaze na křídlech. Pochválit zaslouží zejména Michal Hájek, jehož výkon byl vyčnívající i přes týdenní pauzu v tréninku.

Sestava:
Šubrt Tomáš (G), Taitl Václav (8), Schackwitz Marc (3), Václavík Vojtěch (6), Skřivan Roman (1), Stejskal Jan (4), Hájek Michal (11), Kürti Oliver (4)

Kompletní zápis z utkání naleznete ZDE.

Úvaly B – Zruč nad Sázavou
22:26
(12:13)

První mistrovské utkání odehráli taky starší žáci „B“ proti stejnému soupeři, Zruči nad Sázavou. Čekalo se, že soupeř bude po předchozí vysoké porážce od našeho „A“ týmu unaven, ale spíše opak byl pravdou. Působil rozehraněji a jistěji, na rozdíl od našich kluků, kteří působili od začátku velmi nervózně a jejichž hra byla plná technických chyb, nepřesností a zbytečných ztrát. V této části si taky Zruč vytvořila náskok (2:6), který pak s jedinou výjimkou na začátku druhého poločasu (14:13) držela až do konce. Zejména díky  našim nepřesným přihrávkám se už nepodařilo klukům vrátit se do utkání. Příliš nás nepodrželi ani brankáři, přitom naopak naši hráči nechali brankáře soupeře často vyniknout. Je zřejmé, že vítězství nepřijde samo a je potřeba se o něj poprat. V dalších utkáních musí kluci přidat na bojovnosti a nepodléhat tolik nervozitě, aby byli schopni lépe prodat to, co se naučí na tréninku.

Sestava:
Viktora Jan (G), Šikl Sebastian (G), Vácha Vojtěch (6), Krista Jan (6), Skřivan Roman, Horák Pavel (3), Černovský Tomáš (1), Havel Jakub, Carboch Michal (6),

Kompletní zápis z utkání naleznete ZDE

Příští utkání:
Sobota 23.9.2017 odehrajeme postupně 4 utkání s Mělníkem A,B od 8:30 do 13:00

Kompletní tabulky a fotogalerie z utkání budou doplněny později, až budou k dispozici.