Poslední zápasy starších žáků v sezóně 2016/17

782

Starší žáci hráli v neděli 4.6.2017 dva zápasy. Áčko v Jičíně a Béčko v Příbrami, z obou zápasu jsme odešli poraženi, ale na celkovém umístění to již nic nezměnilo.

Hodnocení připojuje trenér Peter Demjanovič:

Jičín – Úvaly A
41:28
(20:11)

Naše sestava byla oslabená neúčastí několika opor. V souboji s naším tradičním silným letošním soupeřem jsme začali s hodně velkým respektem. Po oboustranně nervózním a vyrovnanějším začátku jsme nedůslednou obranou a neproměňováním i těch nejvyloženějších šancí soupeře pustili v druhé části prvního poločasu do velkého náskoku, který si už v dalším průběhu udržoval.

V druhém poločase jsme zlepšili střelbu i proměňování šancí, ale nepřidali jsme k tomu zlepšenou obranu a tak  skóre zůstávalo na přibližně stejném rozdílu až do konce.

Sestava a branky:
Pácalt Jakub (1), Krista Jan (1), Skřivan Roman, Všetečka Dominik (5), Poděbradský Jaroslav (13), Demjanovič Petr (G/1), Vodička Marc (2), Kürti Oliver (4), Kroupa Bohdan (1)


Příbram – Úvaly B
25:24
(15:10)

Nastoupili jsme v hodně oslabené a kombinované sestavě s pěti hráči ročníku 2004 a 2005 proti nejslabšímu týmu v soutěži. Bohužel, moc to nebylo vidět, a utkání bylo celou dobu vyrovnané. Ze začátku se na nás podepsala nesoustředěnost. Zejména v obraně, která nebyla dostatečně důsledná a v útoku jsme se dopouštěli lehkých ztrát, které soupeř z trháků trestal. Poločas jsme prohráli o pět branek.

O přestávce jsme si řekli jak lépe bránit a soupeři to dělalo velké problémy. Postupně jsme stahovali, až se nám povedlo skóre otočit. Dostali jsme se do vedení o dva góly. Bohužel, v nervózním závěru jsme udělali další chyby v obraně i útoku a soupeři se povedlo otočit. Zde se projevila nezkušenost našich mladých nadějí.

Pochválit chci zejména střelce Honzu Kristu a Vojtu Václavíka a v obraně i Pavla Horáka a Tomáše Černovského.

Sestava a branky:
Špaček Jaroslav, Śveňha David, Vácha Vojtěch (1), Krista Jan (12), Horák Pavel (1),  Havel Jakub, Podlešák Dominik (G), Václavík Vojtěch (9), Černovský Tomáš(1) Viktora Jan (G)