O víkendu 16-18.6.2017 se mini žáci účastnili největšího turnaje ve své kategorii na území ČR. Turnaj MEGA MINI LIBEREC bereme každý rok jako rozloučení s kategorií mini a přechodem do kategorie mladších žáků. Letos se turnaje zúčastnili naposledy kluci ročníku narození 2006.

V pátek ráno jsme vyrazili směr Ještěd a již v 9:55 jsme nastoupili k prvnímu utkání. S týmem Chomutova jsme prohráli o jedinou branku. Další zápas jsme hráli s Mělníkem a od tohoto utkání jsme začali střídat „hokejovým“ způsobem celé šestky. Vůbec nám nevadilo, že jsme nezvítězili ani v dalším zápase s Jičínem. Vše jsme si vynahradili s DHC Libercem a Varnsdorfem, kde už se kluci rozehráli k výborným výkonům a své vrstevníky porazili. Dařilo se nám i v sobotu, po vítězství nad Handball Liberec a německým Radebeulerem sice přišli porážky od Vršovic a Bělé p.B, ale s výkony jsme byli spokojeni. V neděli již zbýval odehrát poslední zápas na turnaji se Strakonicemi. Po nejtěsnější porážce o jednu branku jsme tak skončili na 14 místě. Ještě si v neděli kluci zahráli miniházenou 4+1, jako zpestření házenkářského víkendu.

Mimo sportovní aktivity jsme si užili i spousty zábavy. V pátek jsme navštívili Aquapark Babylon, kde se kluci vyřádili na skluzavkách a trenéři se zrelaxovali v sauně. V sobotu jsme zašli do IQ Parku a navíc si kluci užili skákací hrad a měli i mnoho jiných zábav a aktivit.

Děkujeme klukům za reprezentaci našeho klubu a rodičům za dopravu, pomoc a podporu během celého turnaje.