Víkendové turnaje mladších žáků

814

Mladší žáky čekaly o víkendu dva turnaje.

Sobota 6.5.

V sobotu zajel červený tým do Jičína a v neděli odehráli bílí svůj turnaj v domácí hale v Úvalech. V Jičíně nás čekali tito soupeři: Jičín, Kolín A a Kolín B. Klukům se dařilo a ve všech zápasech jasně dominovali. Škoda, že Jičín nepostavil tým mladších žáků a nahradil ho kombinovaným týmem s mini žáky. Kluci se těšili na zápas se silným soupeřem, který se bohužel nekonal. Turnaj se nám povedl, v obraně byli kluci důslední a dostali minimum gólů a v útoku se nám dařilo hlavně z brejků.

Soupiska:
Slavík, Carboch, Vácha, Černovský, Havel, Doškář, Hejnic, Jura, Kroc, Špaček

Neděle 7.5.

Bílý tým přivítal v neděli na domácí palubovce tyto soupeře: Mělník, Bělá pod Bezdězem, Příbram a Milovice. Bohužel jsme měli větší množství omluvenek a museli jsme bílý tým posílit o hráče z červeného týmu. To se musí určitě zlepšit a žádám rodiče, aby si na naše zápasy a tréninkové kempy udělali čas! Kluci odehráli velice kvalitní zápasy a i bez počítání skóre jsme opět ve všech zápasech vítězili.

Soupiska:
Krob, Roubal, Kebrt, Bukovský, Jura, Doškář, Hejnic, Kroc, Slavík, Špaček

Musím pochválit všechny kluky za celý víkend, je vidět, že si dovedou přenést věci z tréninku do zápasu. A to nás trenéry velice těší. Samozřejmě, že dělají spoustu chyb, ale na jejich odstranění budeme určitě pracovat. Děkuji všem za skvělou reprezentaci Sokola Úvaly.

Jiří Slavík – trenér

Přidáváme ještě hodnocení nedělního turnaje druhého z trenérů – Lukáše Chmely:

V před-sváteční neděli jsme přivítali v naší hale týmy Bělé, Mělníku, Milovic a Příbrami. Naše družstvo B vyztužené kvůli absenci několika hráči z družstva A se hned od začátku našeho prvního zápasu s Mělníkem 05 chopilo iniciativy, brzy jsme se ujali vedení a utkání jsme s přehledem vyhráli. V druhém zápase s Milovicemi jsme i přes mnoho neproměněných šancí byli také jasnými vítězi. Jako třetího soupeře nám los nedělil tým Příbrami, zde se nám asi nejlépe dařilo bránit a soupeři jsme dopřáli jen minimum střeleckých příležitostí. Poslední utkání s týmem z Bělé pro nás začalo rozpačitě a zpočátku jsme se i v nejsilnější sestavě těžko prosazovali. Nakonec jsme dokázali zmobilizovat poslední síly a utkání jsme s desetibrankovým náskokem opanovali. Stali jsme se jasným vítězem turnaje, i když s obrovskými rezervami v úspěšnosti střelby. Zde vidím největší prostor pro zlepšení. Děkuji celému týmu za nasazení a jako nejlepšího střelce z hlediska počtu branek i střelecké úspěšnosti bych rád vyzdvihl Jardu Špačka.

Lukáš Chmela – trenér