V neděli dne 21. května vyrazilo deset našich hráčů směrem do Příbrami, kde se konal turnaj v mini házené. Vytvořili jsme z nich dva týmy. První tým starších tvořili hráči Richard Hanuška, František Vrbata, Kristián Kolařík, Richard Šubrt a Kryštof Kolařík. Za druhý tým mladších hráli Marek Novotný, Tobiáš Vlna, Miroslav Plátenka, Matěj Havel a Jakub Bednář.Soupeři obou družstev byly týmy Příbrami, Mělníka, Zruče nad Sázavou, Milovic.

V prvním týmu předvedli skvělý výkon bráchové Kolaříci. Hýřili aktivitou, předváděli pohledné akce a měli chuť po gólech každý zápas. Postupem času se rozehráli i ostatní hráči. Ríša Hanuška dobře bránil. Fanda Vrbata byl aktivní v závěrečné fázi turnaje a Ríša Šubrt se blýskl krásným gólem přes celé hřiště.

V druhém týmu hrál aktivně a útočně Marek Novotný. Velmi dobře se rozehrál Míra Plátenka. Matěj Havel plnil defenzivní povinnosti. Tobiáš Vlna měl světlé momenty v brance. Potěšily nás také góly nejmladšího hráče Kuby Bednáře.

Ozdobou turnaje bylo derby prvního s druhým týmem Úval. Turnaj nám však ukázali jisté rezervy, na kterých musíme zapracovat. Chceme moc poděkovat rodičům za odvoz a hlasitou podporu na turnaji. Společně s hráči se těšíme na další turnaj.

Trenéři
Michal Švandrlík
Pavel Sedláček