Poslední zápas mužů v sezóně 2016/17

711

Mladá Boleslav – Úvaly
35:30
(20:13)

Naši muži se rozloučili se sezónou porážkou v Mladé Boleslavi. V utkání nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání a uhráli slušný výsledek u druhého týmu tabulky. Střelecky se dařilo především spojkám, z prostoru spojek jsme zaznamenali polovinu všech branek. Konečné 10 místo v tabulce druhé ligy je při premiérové účasti v této soutěži celkem pochopitelné.

Co říct závěrem? Mužský tým čeká složité období. Po odchodu třetího nejlepšího střelce soutěže Honzy Němečka, brankáře Ládi Bittmana a hrajícího trenéra Honzy Kváši, se bude tým hodně obměňovat, kostra týmu se rozpadne a bude na zvážení jak pokračovat a co hrát.

Co přinese budoucnost? Nevíme. Je sice pravděpodobné, že 10 místo zajišťuje mužům účast ve druhé lize i pro příští ročník, ale vzhledem k reorganizaci soutěže, kterou vymyslelo vedení Českého svazu házené, to není jisté. Na začátku června by se mělo vědět, jak budou soutěže v ČR vypadat.

Sestava a branky:
Bittman Vladislav (G), Benešovský Michal (4), Kváš Jan (3), Šelmeci Marek (1), Lacina Richard (7), Kroutil Ondřej (2), Němeček Jan (8), Vlk Jakub (5)