Mladší dorost na konečném 3. místě 2. ligy SČ

806

Bělá – Úvaly
30:21
(15:13)

Poslední utkání druhé ligy mladšího dorostu se odehrálo jako přímý souboj o druhé místo. V Bělé pod Bezdězem ale naši mladší dorostenci neuspěli. K utkání lze jen říct, že bylo hráno oboustranně velice tvrdě a rozhodčí občas nestíhali udržet zápas pod kontrolou. Velké emoce vládly i na tribunách mezi příznivci obou táborů. Na hřišti se rozhodlo na začátku druhého poločasu, kdy Bělá odskočila do pětibrankového vedení, které ještě v posledních minutách zvýšila a urvala tak pro sebe konečné druhé místo.
Co říct závěrem? Byla to velice náročná sezóna. Pro mladší dorostence, kteří museli nastupovat i za starší dorost (Matouš Najman, Štěpán Najman, Tomáš Böhm, Jan Cenigr, Jakub Slavík, Karel Chýle a další) to bylo velice časově náročné a síly v závěru docházely. Ale pro všechny to byla úspěšná sezóna zakončená bronzovým umístěním.

Děkujeme všem rodičům za podporu a pomoc v právě skončené sezóně 2016/2017.

Sestava a branky:
Vlasák Lukáš (G), Ransdorf Michal (G), Hejnic Tadeáš (2), Saidl Matouš, Najman Štěpán (2)Vintrych Marek, Chýle Karel, Koula Vojtěch (1), Cenigr Jan (4), Řepka Jakub (1), Böhm Tomáš (4), Najman Matouš (2), Slavík Jakub (4), Poděbradský Jaroslav,