Výhra mladšího dorostu nad neporaženými Louny

409

Úvaly – Louny
30:23
(15:13)

Úvalské sobotní házenkářské odpoledne zahájilo družstvo mladšího dorostu, utkali se s družstvem Lokomotiva Louny. Začátek utkání byl vyrovnaný i když naše soupiska byla úplná a soupeř přijel s devíti hráči nedokázali jsme je dostatečně přehrát, aby jsme si zajistili poklidný průběh zápasu. Díky ne zcela soustředěné obraně a zbytečným chybám v útoku byl výsledek první poločasu  15:13. Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší. Zlepšili jsme útok, přestali improvizovat a začali hrát naučené kombinace, obranu kluci přitvrdili a zpřesnili, brankář kluky podpořil pěkným výkonem a tím jsme celý zápas vyhráli 30:23.