Třetí místo v Kutné hoře

0
375

V sobotu 1.4. odehráli mladší žáci poslední přípravný turnaj před začátkem jarní sezóny.

V první zápase nás opět jako před týdnem čekal tým Náchoda. Tentokrát se kluci asi dobře vyspali a zaslouženě zvítězili 9:8. Výkon sice nebyl úplně podle představ nás trenérů, ale bojovnost a týmový duch zvítězil.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Příbrami. Možná lehké podcenění soupeře nás stálo zbytečně moc sil. Zápas byl dramatický až do konce, ale pro nás vítězný 9:7.

Nejlepší zápas jsme odehráli proti silnému týmu z Lovosic. V úvodu jsme dvakrát vedli a většinu prvního poločasu jsme hráli vyrovnaně. Bohužel se nám úplně přestalo dařit v útoku a vstřelit branku se nám nepodařilo dlouhých 10 minut. Po tomto střeleckém útlumu jsme prohráli 5:12, ale zápas jsme hodnotili pozitivně.

V následujícím zápase nás čekal tradiční soupeř ze Zruče. Chtěli jsme jim vrátit smolnou porážku z minulého týdne, ale to se opět nepodařilo. První polovinu jsme vedli o 2 góly, ale nakonec z toho byla porážka o jedinou branku 8:9.

V posledním zápase s domácí Kutnou Horou jsme bojovali o třetí místo na turnaji. To se nám po výhře 14:10 podařilo a získali jsme pohár a medaile.  Navíc byl Vojtěch Slavík opět vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Z turnaje jsme odjížděli spokojeni i když víme, že nás čeká ještě velké množství práce.

Jiří Slavík – trenér mladších žáků

Sestava:
Matyáš Jura, Jaroslav Špaček, Tomáš Černovský, Matěj Trapek, Dominik Doškář, Michal Carboch, Oliver Hejnic, Jakub Roubal, Vojtěch Slavík, Ondřej Kebrt, Marek Šindler, Vojtěch Bukovský.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here