Starší žáci v Náchodě a Kutné hoře

755

Starší žáci „A“

Náchod – Úvaly „A“
39:19
(17:9)

Áčko odjelo v sobotu 22.4. do Náchodu, kde ale na svého soupeře kluci nestačili a podlehli mu výrazným rozdílem dvaceti branek. Za tuto těžkou porážku může velice slabá a nedůrazná obrana. Pokud se k tomu přidá i neproměňování, tak je neblahý výsledek na světě. Nutno přiznat, že Náchod má tento ročník starší žáky na vysoké úrovni a tak se kluci zase tak moc stydět nemusí.

Sestava a branky:
Kramář Adam (G), Viktora Jan (G), Doškář Daniel (3), Pácalt Jakub, Hájek Michal (1), Poděbradský Jaroslav (2), Hejnic Tadeáš (6), Novák Jakub, Kürti Oliver (2), Všetečka Dominik (5), Kürti Oliver, Horák Pavel,

Starší žáci „B“

Kutná Hora – Úvaly ,,B“
11:31
(6:12)

V neděli 23.4. odehrál B-tým starších žáků další mistrovské utkání v Kutné Hoře. Tentokrát se naplno projevila síla našeho ročníku 2003 proti oslabenému soupeři. Kluci soustředěnou obranou soupeři dovolili jenom pár střel za poločas z dálky a několik průniků z křídla, což stačilo na postupné budování výrazného náskoku. V útoku jsme si s chutí zastříleli a i když hra nebyla moc uspořádaná, tak naše výrazně lepší individuální dovednosti nám pomohly k mnoha brankovým příležitostem. Procvičili jsme si dobře taky hru přes pivoty, kteří měli nebývale prostoru. Občas jsme nechali vyniknout i soupeřova brankáře, ale i přesto jsme nastříleli spoustu gólů.  Velkým pozitivem je, že si v dostatečné míře zahráli všichni kluci, i ti, kteří tak často nehrají a taky, že si kluci vyzkoušeli hru i na jiných postech než jsou normálně zvyklí.

 

Sestava a branky:
Šubrt Tomáš (G), Podlešák Dominik (G), Stejskal Jan (8), Konečný Adam (2), Václavík Vojtěch, Kroupa Bohdan (2), Schackwitz Marc (5), Hájek Michal (7), Šveňha David, Horák Pavel, Kürti Oliver (7)