Starší žáci v Mělníku

732

Starší žáci „A“

Mělník 02 : Úvaly A
35:23
(17:11)

V neděli 9.4. starší žáci „A“ odjeli s trenérem Zdeňkem Paulem k prvnímu soutěžnímu utkání do Mělníku. Utkali se s družstvem Mělník 02. Od začátku utkání tahali za kratší konec, i když prvních dvacet minut drželi krok. Poté se bohužel začal projevovat patrně syndrom „Mělník“ a začalo přibývat velké množství technických chyb, nepřesné přihrávky, špatné zpracování míče atd. Naštěstí tyto chyby střídali i lepší momenty naší hry jako třeba rychlý přechod a další, kombinace naučené z tréninků, samozřejmě podpořené dobrým brankaře. I přes veškerou bojovnost to na lepší výsledek nestačilo.

Sestava:
Kramář Adam (G), Viktora Jan (G), Doškář Daniel (2), Poděbradský Jaroslav (11), Všetečka Dominik (4), Taitl Václav (4), Pácalt Jakub, Kürti Oliver (2), Hejnic Tadeáš (1)

Zápis ze zápasu naleznete zde.

Starší žáci „B“

Mělník 03 : Úvaly B
17:24
(6:13)

V neděli 9.4. odehrál B-tým starších žáků pod vedením Petra Demjanoviče první mistrovské utkání v Mělníku s místním B-týmem. Tentokrát už je to tým složený jenom z kluků ročníku 2003, což je velký příslib do další sezony starších žáků.

I přes absenci dvou opor podali kluci velmi dobrý výkon. Zpočátku si chvíli zvykali na prostředí v úplně nové hale a míče bez lepení. Překonali i počáteční překvapení z posílené sestavy domácích a po prvních vyrovnaných pěti minutách se začala projevovat větší vyhranost a důraz našich hráčů. Brzy si vypracovali sedmigólový náskok, který pak už udržovali až do konce utkání. Pochválit musím hlavně velmi dobrý rychlý přechod do útoku, který kluci natrénovali v posledních týdnech. Nebáli se taky jít ze všech pozic do zakončení, takže si dobře procvičili i střelbu. Tu velmi dobře zvládli zejména naše spojky.

Jediným slabším prvkem byl nedůraz a špatné postavení v obraně, které často vyústily ve fauly a časté vylučování, které jsme ale zvládali bez větší úhony.

Sestava:
Demjanovič Petr (G), Šubrt Tomáš (G), Kroupa Bohdan (3), Schackwitz Marc (6), Hájek Michal (11), Stejskal Jan (3), Konečný Adam, Konečný Max (1), Skřivan Roman, Horák Pavel

Zápis ze zápasu naleznete zde.