Mladší žáci A

Mladší žáci „A“ odehráli v neděli 9.4. svůj první jarní turnaj přeboru Středočeského kraje. Pod vedením trenéra Jirky Slavíka na domácím hřišti hostili celky Zruče, Náchodu a Jičína. Hrálo se opět bez počítání skóre a všechny týmy odehráli povedené zápasy.

Sestava:
Slavík Vojtěch (G), Carboch Michal, Černovský Tomáš, Doškář Dominik, Havel Jakub, Hejnic Oliver, Polášek Vojtěch, Špaček Jaroslav, Vácha Vojtěch

 

Mladší žáci B

Tým B našich mladších žáků v neděli 9.4. za pěkného počasí dorazil do Mělníka s devíti hráči a trenérem Lukášem Chmelem.

Do prvního utkání s družstvem Mělník B jsme nastoupili s výraznou bojovností, soupeře jsme herně převyšovali a zásluhou pevné obrany a výkonu brankáře Sebastiana Šikla jsme v prvním poločase neinkasovali ani jednu branku. Po změně sestavy v druhém poločase a výraznějšímu přístupu soupeře jsme již čisté konto neudrželi, nicméně jsme nakonec i přes povadlé střelecké štěstí našich borců zvítězili 9:6.

V druhém utkání s týmem Mělník A jsme podcenili rychlost soupeře a než jsme se vyrovnali s vysunutou obranou, ztratili jsme začátek utkání. Druhý poločas se nám již dařil lépe, nacházeli prostor v soupeřově obraně, dostávali jsme se do střeleckých situací, ale šance se nám nedařilo proměňovat, nakonec jsme prohráli 3:15.

V třetím utkání tentokráte s Kutnou Horou se již projevila únava u obou týmů, ale naši chlapci bojovali urputně. Dařilo se nám vytvářet střelecké příležitosti, ale opět jsme jich poměrně dost nedokázali proměnit a i díky tomu jsme nakonec prohráli 9:15.

Na závěr bych chtěl všechny kluky pochválit za nasazení, bojovnost a nekompromisní byť často žlutými kartami nebo dvouminutovými tresty pokutovanou práci v obraně. Ze střelců bych vyzdvihl Tomáše Kroce (6x), Vojtu Jeřábka (5x), Matěje Trapka (4) a Ondru Kebrta (3) a definitivně pochválil Sebastiana Šikla za jeho výkony v brance a i 2 vstřelené góly, když si šel „odpočinout“ do útoku. Celý turnaj se hrál tzv. bez skóre, podrobné výkony střelců a výsledky jednotlivých zápasů máme díky bezchybné evidenci Adiny Chmelové.

Sestava:
Sebastian Šikl (G), Tomáš Kroc, Matěj Trapek, Ondřej Kebrt, Vojtěch Jeřábek, Albert Krob, Lukáš Čejka, Jakub Roubal a Vojtěch Bukovský.

Turnaj mladších žáků „A“