Výhra mužů nad Loko Vršovice

0
394

Lokomotiva Vršovice – Úvaly
24:30
(13:10)

V neděli 2.4.2017 se ve Vršovicích kromě fotbalového derby mezi Slavií a Spartou odehrálo i utkání v handballu mezi domácí Lokomotivou Vršovice a Úvaly. Bylo to utkání velice dramatické do poslední minuty.

Začátek zápasu byl z obou stran velice opatrný, ale postupně se začali prosazovat domácí svou kombinační hrou a vypadalo to na jasnou záležitost. Úvalská obrana v té chvíli připomínala cedník a ani výměny brankářů nevedli k zastavení drtivého náporu domácích. Do kabin tak Úvaly odcházeli s tříbrankovým mankem.

Na hřiště se ale vrátil úplně jiný tým. Obrana hrála daleko agresivněji a v útoku se začalo dařit proměňovat vytvořené střelecké příležitosti. Naši pivoti Benešovský a Pokorný ovládli brankoviště a to se ukázalo jako rozhodující moment zápasu. Vršovice musely obranu stáhnou na střed brankoviště a z uvolněných prostorů v křídle naši hráči nemilosrdně trestali. Především střelecký příspěvek Francla byl značný.

Ještě stojí za zmínku jeden rozhodující faktor, poprvé v letošní sezóně se na vstřelení branek podíleli všichni hráči, kteří k utkání nastoupili.

Zápis z utkání naleznete zde.

Sestava a branky:
Bittman Vladislav (G), Chabr Jakub (G), Benešovský Michal (1), Pokorný Ladislav (2) , Kváš Jan (2), Francl Pavel (7), Šelmeci Marek (3), Kroutil Ondřej (1), Valach David (2), Polák Michal (4), Vlk Jakub (3), Němeček Jan (5)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here